BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Autodoprava. Zaoberáme sa profesionálnymi službami a medzi ne patria aj prepravné služby a autodoprava. Službu autodoprava pre expresné a nákladné zásielky.

Autodoprava

Zaoberáme sa profesionálnymi službami a medzi ne patria aj prepravné služby a autodoprava. Zabezpečujeme službu autodoprava pre expresné aj nákladné zásielky v rámci Európskej únie aj mimo nej. Máme dlhoročné skúsenosti a vďaka nim je vaša zásielka doručená v bezpečí. Vďaka moderným technológiám sleduje pohyb zásielky. Termíny dodržiavame, sú rýchle a sme spoľahliví.

Autodoprava – ako si ju vybrať:

 • Vnútroštátna autodoprava – zadajte mesto alebo obec v rámci Slovenska.
 • Medzinárodná autodoprava – kdekoľvek v Európe prevezieme zásielku, zabezpečíme rozpočet aj na diaľničné poplatky.
 • Špedičnú činnosť – zabezpečíme prepravu naši autami s platbou od zákazníka na Váš účet (vnútroštátna a medzinárodná autodoprava)
 • Skladovanie a uskladnenie prepravovaných vecí a tovaru v našich skladoch.

Expresná autodoprava

Kuriérske spoločnosti nie sú pre Vás dosť rýchle? Objednajte si expresná autodoprava. Rýchlo prepravíme Vašu zásielku s dohľadom na jej bezpečnosť. Potrebujete prepraviť napr. jeden ťažký spotrebič? My Vám ho nezložíme pri prvé zamykateľné dvere, ale priamo na miesto jeho použitia. Viac sa dočítate na v článku.

Nákladna autodoprava

Sťahujete alebo prepravujete veľké objemy? Nákladne autá zabezpečia prepravu celej Vašej kancelárie, alebo bytu na Vami určené miesto. Prepravujeme dokonca výrobky firiem do celej Európy. Prepravu zabezpečíme aj s vyložením u zákazníka. Preprava tovaru je pomocou paliet, europaliet, ale aj voľne uložených predmetov. Vo všetkých prípadoch je tovar pevne uchytený proti posunutiu.

Kompletný cenník pre sťahovanie a autodoprava nájdete v Cenníku – autodoprava. Ďalšie cenníky nájdete v menu, kde sa nachádza kompletný zoznam cenníkov – sťahovanie a služby.

Cestnú prepravu pre sťahovanie alebo autodoprava Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia / odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube