BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Balenie. Balenie Vám ponúkame pri časovo náročných situáciach Balenie je pre nás rutinou, pripravíme krehké predmety Cenovú ponuku za balenie Vám pripravíme

Balenie

Balenie a s tým spojené služby Vám ponúkame predovšetkým pri časovo náročných situáciach. V prípade potreby všetky veci kompletne zabalíme a označíme ak vy nemáte na to čas, alebo sa chcete venovať svojej rodine. Dôkladne to za Vás pripravia naši profesionálni pracovníci. Balenie je pre nás rutinou a zabalíme nábytok, šatstvo, osobné predmety a obzvlášť opatrne pripravíme krehké predmety aby bezpečne zvládli sťahovanie.

Cenovú ponuku za balenie Vám pripravíme priamo na mieste podľa objemu zabaleného materiálu. Dodáme Vám baliaci papier, bublinkové fólie, kartónové krabice, plastové nádoby a PVC vrecia. Taktiež Vám zapožičiame baliaci materiál pre balenie, prípade aj vybavenie pre sťahovanie.

Balenie pre LCD, LED a plazmové televízory a monitory poskytneme špeciálne ochranné krabice a fólie. Tak ich bezpečne pripravíme na sťahovanie.

Balenie a skladovanie

Vaše veci radi zabalíme a pripravíme pre skladovanie. Odporúčame veci mať zabalené pred skladovaním. Predídeme, tak prípadnému poškodeniu, alebo len obyčajnému znečisteniu od prachu. Balenie môžeme uskutočniť aj priamo v sklade a tak šetríme Váš čas.

Kompletný cenník pre sťahovanie a balenie nájdete v Cenníku – balenie. Ďalšie cenníky nájdete v menu, kde sa nachádza kompletný zoznam cenníkov – sťahovanie a služby.

K cene je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube