BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Cenník - expresná preprava

Druh vozidlá Objem [M3] Nosnosť [t] Cena za 1 km [€] Stojné za 1 hod [€] Jazda mestom za 1 hod [€] Minimálna suma [€]
Renaul Mascott 36 2,5 0,70 15,00 15,00 30,00
VW Crafter 12 1,4 0,50 15,00 15,00 30,00
Citroën Berlingo 3 0,7 0,35 5,00 10,00 20,00
Ford Mondeo combi 2 0,6 0,35 5,00 10,00 20,00

Cenník – expresná preprava

Vozidlá, teda ich výber a teda aj cenovej ponuke pri preprave a pre sťahovanie je dôležite vhodne zvoliť vozidlá / o. Malé zásielky, ktoré potrebujete expresne doručiť na miesto určenia môžete využiť lacné a rýchle vozidlá. Pre väčšie sťahovanie je vhodné zvoliť dodávku. Sťahovanie bytov a sťahovanie väčších kancelársky priestorov – odporúčame nákladné vozidlá / o. Dokážete tak ušetriť na rozdiel od menšej dodávky, ktorá by sa tak musela otočiť dva krát.

Odporúčame vždy poradiť sa s odborníkmi, prípadne si dohodnúť obhliadku a my Vám pripravíme najvhodnejší variant na sťahovanie a prepravu s vhodným výberom pre vozidlá s ohľadom Cenník – expresná preprava.

Vozidlá sú voľné? Informujte sa o ich dostupnosti. Možno práve neprebieha sťahovanie.

Vozidlá a ich Kilometrovné sa účtuje zo stanovišťa na adrese Radlinského 27, Bratislava na adresu pre sťahovanie a späť. Jazda mestom sa účtuje iba v okrese Bratislava. Pri trasách nad 300 km, stojné do 4 hodín neúčtujeme.

V cenách je zahrnuté mýto za prejazd po diaľniciach a cestách I. triedy v rámci Slovenska. K medzinárodnej doprave zvlášť účtujeme cestné a colné poplatky v závislosti od krajiny.

Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube