BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

 

 Sťahovanie Cena Príplatok za 1 poschodie bez výťahu Príplatok za 1 poschodie s malým výťahom
1 pracovné miesto – komplet*           34,90 €                                 3,49 €                                  1,35 €
1 pracovné miesto – len nábytok**           24,90 €                                 2,49 €                                  1,00 €

*(stôl, stolička, kontajner, 2 skrine, dokumentácia a osobné veci, telefón, fax, PC)

**(stôl, stolička, kontajner, 2 skrine)

Cenník nezahrňuje sťahovanie ťažkých bremien (cca 100kg), sťahovanie klavírov, sťahovanie trezor a pod., zložitejšia montáž nábytku, demontáž nábytku, balenie a preprava obalového materiálu.

Pre sťahovanie kancelárie krabice na balenie dávame na prenájom zadarmo. Pri preberaní krabíc uhradíte zálohu podľa ich počtu, ktorá Vám bude vrátená. Záloha za prenájom sa nevracia pri poškodení krabíc alebo ak je prenájom prekročený o 60 dní. Preprava ( dovoz / odvoz ) pre prenájom krabíc použitých pre sťahovanie našou spoločnosťou BLESK – Sťahovanie, s. r. o. je zadarmo. Pokiaľ sa jedná o prenájom a sťahovanie si organizujete sami, je účtovaná suma 15,- €.

K cene sťahovanie kancelárie je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava,informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube