BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Cenník - sťahovanie klavírov. Cena je za sťahovanie klavírov alebo pianá. K cene sťahovanie klavírov je potrebné pripočítať automobilovú prepravu.

Cenník – sťahovanie klavírov

Cenník – sťahovanie klavírov a pián je orientačne rozpísany v tabuľke. Pre upresnenie nás kontaktujte. Cenu si vypočítate ako cenu základnu plus počet cien za poschodie.

 Sťahovanie Cena základná Príplatok za 1 poschodie
Pián – malých             60,00 €                     7,00 €
Pián – veľkých             80,00 €                     10,00 €
Klavírov – malých             100,00 €                     15,00 €
Klavírov – stredných             120,00 €                     30,00 €
Klavírov – veľkých             140,00 €                     55,00 €

Cena je za sťahovanie klavírov alebo pianá po rovine do 20m. Každý načatý meter sa počíta zo základnej ceny 5% každého druhu úrovne klavírov alebo pián.

Poschodie je počítane ako 18 schodov. V prípade prekročenia uvedeného počtu, sa účtujete 1/18 ceny (nie príplatku) za každý schod.

Ak nepoznáte váhu svojho klavíru či piana. Môžete si urobiť odhad podľa jeho výšky. Nízske piána cca do 1,30 m sú brané ako malé piána a nad 1,30 m ako veľké piána.

Je dobré si telefonicky overiť cenník – sťahovanie klavírov priamo u našich technikov. Popíšte im situáciu ako sa bude manipulovať s klavírom.

K cene sťahovanie klavírov je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube