BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

 

Cena za sťahovanie starožitností a umeleckých diel bude určená podľa osobnej obhliadky, hodnoty predmetu na sťahovanie a jeho krehkosti. Použite ochranné materiály a bezpečnostné prvky budú vybrané a odporúčané, podľa nich sa následne môže upraviť cena. Balenie je v tom to prípade obzvlášť dôležité keďže sa jedná o sťahovanie starožitností a umeleckých diel.

V nasledovnom prípade, sťahovanie starožitností a umeleckých diel odporúčame ešte viac ich zabezpečiť. Môžete si vybrať aj balenie a s ním spojené služby. Balenie a informácie o ňom získate v článku po kliknutí tu: Balenie

Termín obhliadky odporúčame objednať minimálne tri dni pred požadovaným dátumu, ktorý je určený na sťahovanie starožitností a umeleckých diel.

Sťahovanie starožitností a umeleckých diel sa dá vhodne spojiť aj s našou doplnkovou službou – reštaurovanie. Využite, že preprava nebude zbytočne účtovaná. Prepravu starožitností a umeleckých diel zabezpečíme priamo od Vás k odborníkovi na reštaurovanie. Keď reštaurovanie starožitností a umeleckých diel ukončí, naplánujeme prepravu k miestu konečného užívania.

K cene sťahovanie starožitností a umeleckých diel je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube