BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Cenník Cenník sťahovania. Cenník sťahovanie. Sťahovanie cenník Sťahovania cenník Sťahovanie bytov a kancelárií cenník. Sťahovanie klavírov a trezorov cenník

Cenník sťahovania a služieb

Sťahovanie ešte nebolo nikdy také jednoduché. Postačí nás kontaktovať, dohodnúť si obhliadku a už len vyložiť si nohy. Naši zamestnanci absolvovali odborné školenie a tak efektívne, bezpečne a rýchlo zvládnu sťahovanie, balenie, prepravu, montáž a presné spísanie Vášho majetku pri skladovaní.

Naše doplnkové služby ako reštaurovanie poškodeného nábytku a umeleckých diel môžete využiť aj keď neprebieha sťahovanie. Presťahujeme ich do našich dielní v Bratislave a zreštaurujeme. Následne budú presťahované do Vami určených priestorov. Tak sa vyhnete dvojitému sťahovaniu a za Vás vybavíme reštaurovanie. Dole je uvedený cenník pre sťahovanie a služby.

Nákladná preprava či expresná preprava sú Vám k dispozícii. Môžete ich využívať aj ako samostatnú služby a nie len ako sťahovanie.

Kontaktujte naše obchodné oddelenie, ktoré Vám na mieru pripraví cenovú ponuku pre sťahovanie. Náš osobný prístup Vám zaručí cenu pre sťahovanie a služieb s ním spojených na mieru, bez zbytočného predraženia sťahovania. Radi Vám zadarmo urobíme obhliadku a tak sa vyvarujete prekvapenia ako je neplánované predraženie sťahovania, balenia, prepravy, skladovania a pod. Cenník Vám pomôže pri orientácii jednotlivých naceňovaných položiek.

Odporúčame Vám osobne sa s nami poradiť, naši odborníci nájdu pre Vás vhodné riešenie. Vyvarujete sa tak chybám vzniknutých pri neodbornej manipulácii a následného poškodeniu Vášho majetku. Najdôležitejšou vecou je však Vaše zdravie. Nechajte namáhavú činnosť na našich odborníkoch.

K cene je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pri sťahovaní Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa o iných miestach.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy. Zľavy platia pre všetky sťahovacie služby ako sú sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

Prezrite si cenník našich sťahovanie, služby a preprava:

SŤAHOVANIE (cenník)

PREPRAVA (cenník)

SLUŽBY (cenník)

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube