BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Expresná autodoprava. Expresná autodoprava nie len na sťahovanie. Expresná autodoprava je na drobné predmety. Chcete šetriť čas - expresná autodoprava.

Expresná autodoprava

Expresná autodoprava nie len na sťahovanie zabezpečujeme pre menšie objemy a sťahovanie s osobnými vozidlami a dodávkami. Rýchla a expresná autodoprava je určená na drobné predmety, ktoré by ste si dokázali za bežných okolností previesť sami. Chcete však šetriť čas a financie, využijete službu expresná autodoprava. Expresná autodoprava je zabezpečená pre vnútroštátnu aj medzinárodnú v rámci Európy bez navýšenia ceny. Pre špeciálne náklady vieme pripraviť aj ďalšie vozidlá, tak aby sme splnili všetky Vaše požiadavky. Bleskovo pripravíme auto na sťahovanie a expresná autodoprava je s non-stop službou.

Predmety, ktoré potrebujete prepraviť vám radi zabalíme. Poskytneme Vám baliaci materiál ako krabice, fólie, pásky. V autách a dodávkach predmety pevne uchytíme a zabezpečíme proti posunutiu. Takto máte istotu, že vami poslaný tovar príde v absolútnom poriadku bez poškodenia.

Náš personál absolvoval školenie aj v oblasti autodopravy. Tak bezpečne zaistí Vás majetok a nepríde k poškodeniu a expresná autodoprava je bezpečná. Máme poistenie za škody pre autodoprave.

Kompletný cenník – expresná autodoprava pre sťahovanie nájdete v Cenníku – expresná autodoprava. Ďalšie cenníky nájdete v menu, kde sa nachádza kompletný zoznam cenníkov – sťahovanie a služby.

Cestnú autodoprava pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube