BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Montáž nábytku. Potrebujete montáž nábytku pre sťahovanie? Potrebujete montáž nábytku aj ak sa nejedná o sťahovanie? Odborne prevedieme montáž nábytku.

Montáž nábytku

Potrebujete montáž nábytku či demontáž svojho nábytku pre sťahovanie? Potrebujete pomôcť s prácami ako je montáž nábytku a demontáž nábytku aj ak sa nejedná o sťahovanie? Odborne prevedieme montáž nábytku či demontáž. Kancelársky, bytový i historický opatrne pripravíme na montáž nábytku či demontáž nábytku a rozmontujeme na menšie diely pripravené pre bezpečnejšie sťahovanie.

Montáž nábytku pre firemných zákazníkov

Pre výrobcov a dodávateľov nábytku poskytujeme komplexné služby. Vieme zabezpečiť dopravu, vynesenie nábytku a samotnú montáž nábytku priamo u klienta. To všetko aj pod hlavičkou Vašej firmy. Tak spoločne budujeme dobré meno a pridávame hodnotu k Vašemu podnikaniu.

Demontáž, skladovanie a montáž nábytku

Naše skladovacie priestory sú Vám plne k dispozícii. Váš nábytok rozmontujeme, zabalíme, prevezieme a zabezpečíme skladovanie. Ak príde správny čas. Dovezieme a priamo u Vás prebehne montáž nábytku do pôvodného stavu. Takto Vás nebude limitovať a obmedzovať rozmontovaný nábytok.

Ak ste svoj nábytok poškodili, v našich službách nájde aj možnosť profesionálne reštaurátorstva. Opravíme poškodenia a dokonca dáme Váš nábytku lepšiu kondíciu ako mal pred tým než išiel na sťahovanie. Cenník Vám pripravíme na mieru.

Kompletný cenník pre sťahovanie, montáž a demontáž nájdete v Cenníku – montáž nábytku. Ďalšie cenníky nájdete v menu, kde sa nachádza kompletný zoznam cenníkov – sťahovanie a služby.

K cene je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube