BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Všetku energiu sústreďujeme na kvalitu pre služby (sťahovanie bytov a kancelárií, sťahovanie trezorov a klavírov a pod.)

Sťahovanie – O nás

Inšpirovaní moderným životným štýlom, chceme vytvárať hodnoty, ktoré sú v dnešnom svete veľmi cenné, a to ušetrený čas,  kvalita a zodpovednosť. Potreby a priania našich zákazníkov uspokojujeme zabezpečením služieb či prepravy rôzneho druhu šitého na mieru. Všetku energiu sústreďujeme na kvalitu pre naše sťahovanie a služby (sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne), a tak budujeme dobré meno našej spoločnosti.  Našou víziou je byť preferovanou voľbou pre zákazníkov pre oblasť stehovanie a s ním spojených služieb. Chceme dosiahnuť, aby firma BLESK – Sťahovanie bola na trhu symbolom jedinečnosti, poctivosti, kvality a zodpovednosti.

Veríme, že úspech prináša široký záber našich produktov v našej ponuke služieb. Uplatňuje firemnú stratégiu sústredenú na spokojnosť klientov. Naším hlavným strategickým cieľom je maximalizovať vytváranú hodnotu pre našich zákazníkov. Ďalej sa snažíme zvyšovať prestíž spoločnosti v širokej verejnosti a to chceme dosiahnuť v prvom rade našou spoľahlivosťou a kvalitou. Vybudovaním dobrého imidžu získame viac stálych užívateľov našich služieb, čo vedie k zvyšovaniu nášho postavenia na trhu. Okrem už spomenutých strategických cieľov budeme orientovaní aj na motiváciu našich zamestnancov a dbať o ich spokojnosť. Tým vytvoríme príjemnú atmosféru vo vnútri firmy a väčšiu dôveru voči nám. Heslom BLESKU-u je: nesnažíme sa byť najlepším, snažíme sa byť jedinečným.

História sekcie pre sťahovanie v našej spoločnosti funguje od počiatku. Na trhu sme už od roku 2003. Za predchádzajúce obdobie sme pomohli a uspokojili potreby množstva zákazníkov. To nás zaväzuje k napredovaniu a zlepšovaniu našich služieb a servisu pre sťahovanie. Preto v januári 2012 prišlo k transformácii a ďalšiemu zvyšovaniu kvality v oblasti – sťahovanie a služby. Dňa 7.3.2012 sme boli zapísaní v obchodnom registri ako BLESK – Sťahovanie, s. r. o. so sídlom Bratislava. Dlhoročné skúsenosti sú základným kameňom úspechu, za ktorý patrí našim zákazníkom veľké poďakovanie.

ĎAKUJEME

S pozdravom Váš BLESK – Sťahovanie

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube