BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Odvoz odpadu. Riešenie pre odvoz odpadu. Zabezpečíme búracie a čistiace práce, nákladku odpadu, odvoz odpadu bez kontajnera, odvoz odpadu s kontajnerom.

Odvoz odpadu

Prerábate byt, dom alebo len bytové jadro? Určite ste sa stretli s množstvom odpadu. Využite našu ponuku a my Vám nájdeme vhodné riešenie pre odvoz odpadu. Odvoz odpadu a s ním spojené služby. Zabezpečíme Vám nasledovné služby:

– búracie práce
– čistiace práce
– nákladku odpadu
– odvoz odpadu bez kontajnera
– odvoz odpadu s kontajnerom

Odvoz odpadu, vypratávanie a likvidácia

Zabezpečíme aj vypratávanie bytov, pivníc, kancelárií a iných priestorov. Pre vypratávanie poskytneme pracovníkov, dopravu a ekologické spracovanie odpadu. Vypratávanie a odvoz odpadu úzku súvisí aj s jeho likvidáciou. Tú zabezpečujú naši partneri, ktorí majú povolenie od Ministerstva životné prostredia. Preto aj vieme pre Vaše podnikanie vystaviť potvrdenie o ekologickom spracovaním odpadu pre kontrolné úrady.

Odvážame rôzny odpad, ktorý je podľa Zákonov o odpadoch SR rozdelený do nasledovných kategórií:

– Objemný odpad
– Zmesi betónu , tehál , obkladačiek , dlaždíc, keramiky a pod. odpad
– Zmiešaný odpad zo stavieb a demolácii a pod. odpad
– Konáre , lístie , odpad zo záhrad – biologický rozložiteľný odpad

Kompletný cenník sťahovanie a odvoz odpadu a s ním spojené doplnkové služby nájdete v Cenníku – odvoz odpadu. Ďalšie cenníky nájdete v menu, kde sa nachádza kompletný zoznam cenníkov – sťahovanie a služby.

K cene je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube