BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Prenájom kancelárie. Radi Vám pomôžeme, krátkodobý prenájom kancelárie a sťahovanie nie je problém. Naša ponuka zahŕňa služby ako prenájom kancelárie

Prenájom kancelárie

Pre sťahovanie sa Vám zastavil pracovný čas? Firma prerušila prevádzku? Radi Vám pomôžeme, krátkodobý prenájom kancelárie a sťahovanie nie je problém. Naša ponuka zahŕňa služby ako prenájom kancelárie, rokovacej miestnosti (väčšej kancelárie), školiacej miestnosti, počítačové vybavenie, farebná laserová tlačiareň formát A4, data-projektor, internet, pevná linka, licencie Windows 7,  MS Office 2010 SK a prenájom ďalšieho vybavenia, parkovacie miesto v centre Bratislavy priamo vo dvore, drobné občerstvenie, rezervácia miesta v blízkej reštaurácií, asistentku, asistentku s anglickým alebo maďarským jazykom, inštalovanie Vášho softvéru. Prenájom kancelárie je smerovaný do dvora a tak máte tiché prostredie.

Prenájom kancelárie Vám zabezpečíme na základe dohody o prenájmu priestorov vo Vami určených termínoch. Tie si je potrebné rezervovať s predstihom. Pošleme Vám na mail návrh zmluvy a tak si presne definujete podmienky spolupráce. Prenájom kancelárie je tak garantované a vy môžete zaručene pracovať bez prerušenia.

Kompletný cenník pre sťahovanie a prenájom kancelárie nájdete v Cenníku – prenájom kancelárie. Ďalšie cenníky nájdete v menu, kde sa nachádza kompletný zoznam cenníkov – sťahovanie a služby.

K cene je potrebné pripočítať automobilovú prepravu len v prípade ak prenájom kancelárie vyžaduje predmety z predchádzajúcej kancelárie. Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube