BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Prenájom sťahovacieho vybavenia. Presťahujte si sami drobné veci a využite prenájom sťahovacieho vybavenia. Prenájom sťahovacieho vybavenia na sťahovanie.

Prenájom sťahovacieho vybavenia

Sťahovanie je pre Vás osobnou záležitosťou? Chcete si sťahovanie veci zabezpečiť sami? Pomôžeme Vám, prenájom profesionálneho vybavenia na sťahovanie. Zvolte si dobu, kedy chcete Prenájom sťahovacieho vybavenia na sťahovanie využiť a my Vám k nemu spravíme zadarmo školenie ako ho správne používať. Sťahovanie bude tak bez úrazov a poškodenia na vlastnom majetku. Netreba mať vysokú inteligenciu ale šikovné tipy a triky sa hodia pre sťahovanie a uľahčenie využitia vybavenia.

Prenájom sťahovacieho vybavenia je naceňovaný na deň používania. Pri prenájme je potrebné počítať so zálohou, z ktorej bude vrátená suma ponížená o cenu prenájmu. K nemu si môžete zobrať prenájom vozidla na sťahovanie, alebo objednať si prepravu či odvoz.

Prenajmite si sťahovacie vybavenie ako rudla, rôznych vozíkov či gurtne. Ku každému vybaveniu Vám vysvetlíme ako ho odborne používať. Dohliadneme, že si to najskôr vyskúšate, než pôjdete na ostro. Tak predídete poraneniu alebo poškodeniu svojho majetku. Dbajte na odbornú radu od profesionálov.

Kompletný cenník pre sťahovanie a Prenájom sťahovacieho vybavenia nájdete v Cenníku – Prenájom sťahovacieho vybavenia. Ďalšie cenníky nájdete v menu, kde sa nachádza kompletný zoznam cenníkov – sťahovanie a služby.

K cene je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube