BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Reštaurovanie. Reštaurovanie starožitností. Reštaurovanie nábytku. Reštaurovanie historických diel. Sťahujeme rovno k reštaurátorovi.

Reštaurovanie

Reštaurovanie a sťahovanie pripravujeme v spolupráci s odborníkmi vyučenými v odbore umelecké stolárstvo s vyše 30 ročnou praxou a zapísaných v komore reštaurátorov. Využite našu spojenú službu keď Váš klavír, piano či starožitní nábytok presťahujeme priamo k reštaurátorovi a následne ku Vám domov. Tak ušetríte a neplatíte dvakrát prepravu a sťahovanie. Vyhnete sa zbytočnému sťahovaniu.

Umelecký stolár pre Vás zabezpečí opravu poškodeného dreveného nábytku. Dodržíme techniky, ktoré tvorili Váš nábytok. Použijú sa postupy tak, aby sme prinavrátili Vášmu nábytku bývali lesk. Zaretušujeme s citom drobné poškriabanie aj veľké poškodenia. Používame reštauračné materiály ako kostný glej, dýhy, šelaky a pod..

Drevo je prírodný materiál a veľmi dobre sa s ním pracuje. Reštaurovanie je hračkou. Nie vždy sa však jedná o tento materiál. Často sa stáva, že je potrebné opraviť predmety z iných materiálov. Preto každá chyba je pre nás výzvou.

Stolárske práce vykonáme aj mimo reštaurátorských činností. Montáže kuchynských liniek, opravy nábytku a pod.. S drevotrieskových dosiek vhodne doplníme napr Vašu linku.

Využite expresnú autodopravu a skombinujte ju s dopravou k reštaurátorovi. Viac sa dozviete na stránkach o expresnej doprave. Kliknite na link.

K cene je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pri sťahovaní Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube