BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Skladovanie. Potrebujete na určité obdobie využiť skladovanie. Skladovanie je prestupná stanica pre sťahovania Skladovanie v našich skladovacích priestoroch

Skladovanie a skladovacie priestory

Ak potrebujete na určité obdobie využiť skladovanie Vášho voľného majetku pri prerábaní bytov, kancelárie, pri meškaní kolaudácie a pod.. Skladovanie je prestupná stanica pre sťahovania Vašich vecí priamo u nás. Po spísaní presného zoznam a sťahovanie pre skladovanie v našich skladovacích priestoroch môže začať.

Nám zverené predmety zabezpečíme a uložíme do drevených dební alebo uložíme na palety. Každý prvok bude riadne označený a archivovaný. Zásielku na základe dohody pripravíme na sťahovanie na miesto určenia. Skladovanie ponúkame pre súkromné osoby aj pre firemných zákazníkov. Zaručujeme Vám taktiež aj diskrétnosť.  Svoje veci si môžete uložiť na spôsob self storage. Skladovanie sa tak pre Vás stáva dostupným.

Skladovacie priestory sú strážené nonstop službou. Technické zabezpečenie je pomocou alarmu. Vaše veci sú tak v bezpečí. Objekt je tak pod stálym dohľadom. Prístup do skladu majú len presne určení ľudí.

Cena prenájmu na deň Vám bude pripravená na základe objemu predmetov určených na skladovanie.

Kompletný cenník pre sťahovanie a skladovanie nájdete v Cenníku – skladovanie. Ďalšie cenníky nájdete v menu, kde sa nachádza kompletný zoznam cenníkov – sťahovanie a služby.

K cene je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia / odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube