BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Sťahovanie bytov. Pre sťahovanie bytov a pre balenie pre sťahovanie bytov Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. Sťahovanie bytov v Bratislave a Slovensku

Sťahovanie bytov

Sťahovanie do nového bývania? Neradi by ste sa zbavili Vášho obľúbeného nábytku? Potrebujete rýchlo a bezpečne uskutočniť sťahovanie? Vyložte si nohy a náš tím to vybaví za Vás. Sťahovanie bytov sa tak stane len príjemným divadlom a profesionáli z firmy BLESK – Sťahovanie vykonajú všetku prácu za Vás.

V prípade, že by ste chceli sťahovanie nábytku ešte viac zabezpečiť, môžete si vybrať aj balenie a s ním spojené služby. Balenie a informácie o ňom získate v článku po kliknutí tu: Balenie

Ak prebieha sťahovanie bytov, neodmysliteľne k tomu patrí aj montáž nábytku, demontáž nábytku a manipulácia nábytku. Pri týchto  situáciach využívame vybavenie pre profesionálne zvládnutie činností montáž nábytku, demontáž nábytku a manipulácia nábytku, tak aby neprišlo k poškodeniu nábytku.

Pre sťahovanie bytov a pre balenie pre sťahovanie bytov Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. V nej je započítané:  manipulácia, nakládka, vykládka na jedno poschodie (do 18 schodov).

Kompletný cenník pre sťahovanie bytov nájdete v Cenníku – sťahovanie bytov. Ďalšie cenníky nájdete v menu, kde sa nachádza kompletný zoznam cenníkov – sťahovanie a služby.

K cene je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pri sťahovaní Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, , informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube