BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Sťahovanie kancelárie. Potrebujete sťahovanie kancelárie v rámci budovy alebo úplne nové miesto? Sťahovanie kancelárie do nových priestorov.

Sťahovanie kancelárie

Sťahovanie kancelárie alebo meníte sídlo či pobočku svojej firmy? Potrebujete sťahovanie kancelárie v rámci budovy alebo úplne nové miesto? Sme tu pre Vás. Ak sa nezmestíte v jestvujúcich priestoroch a Vaša firma napreduje, sťahovanie kancelárie do nových priestorov je tu. Našou špecialitou je presne naplánovaný harmonogram, tak aby neochromil fungovanie Vašej spoločnosti či kancelárie. Šetríme Vaše peniaze.

V prípade, že by ste chceli sťahovanie kancelárie a jej nábytku ešte viac zabezpečiť, môžete si vybrať aj balenie a s ním spojené služby. Balenie a informácie o ňom získate v článku po kliknutí tu: Balenie

Ak prebieha sťahovanie kancelárie, neodmysliteľne k tomu patrí aj montáž nábytku, demontáž nábytku a manipulácia nábytku. Pri týchto  situáciach využívame vybavenie pre profesionálne zvládnutie činností montáž nábytku, demontáž nábytku a manipulácia nábytku, tak aby neprišlo k poškodeniu nábytku.

Pre sťahovanie kancelárie a pre balenie pre sťahovanie kancelárie Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. V nej je započítané:  manipulácia, nakládka, vykládka na jedno poschodie (do 18 schodov).

Kompletný cenník pre sťahovanie kancelárie nájdete v Cenníku – sťahovanie kancelárie. Ďalšie cenníky nájdete v menu, kde sa nachádza kompletný zoznam cenníkov – sťahovanie a služby.

K cene je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube