BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Sťahovanie klavírov. Odborne zabalíme a pripravíme hudobný nástroj pre bezpečné sťahovanie klavírov. Sťahovanie klavírov aj cez úzke miesta.

Sťahovanie klavírov

Sťahovanie a preprava klavírov a pián je špecifické nie len tým, že sa jedná o ťažké bremená ale aj hudobné a často krát aj historické klenoty. Odborne zabalíme a pripravíme hudobný nástroj pre bezpečné sťahovanie klavírov. Dôsledná preprava i v priestore pri nadrozmerných krídlách. Sťahovanie klavírov dokážeme na prvý pohľad aj cez úzke miesta. Sťahovanie v prípade, že v objekte nie je dostatočne veľký, alebo žiaden výťah. Znesieme bespečne

Tak ako sa ku klavíru staviate vy s citom hudobníka, pristupujeme aj my. Uvedomujeme si hodnotu hudobného nástroja. Preto s opatrnosťou zabalíme do bezpečnostných fólií klavír tak, aby neprišlo k poškodeniu či už pri demontáži alebo prevoze. V dodávke klavír upevníme a zabezpečíme proti pohybu. Pripravíme pracovný priestor pre uloženie klavíra, aby sme ho bezpečne postavili znova na nohy.

Ak potrebuje Váš klavír opravu, ošetrenie a reštaurovanie. Máme pre Vás k dispozícii umeleckého reštaurátora historického nábytku. Ušetríte dopravu s nami keď Váš klavír odvezieme rovno do opravy.

Pre sťahovanie klavírov a ťažkých bremien Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. V nej je započítaná váha klavírov a podobných ťažkých telies, manipulácia, nakládka, vykládka na jedno poschodie (do 18 schodov).

Kompletný cenník pre sťahovanie klavírov nájdete v Cenníku – sťahovanie klavírov. Ďalšie cenníky nájdete v menu, kde sa nachádza kompletný zoznam cenníkov – sťahovanie a služby.

K cene je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube