BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Sťahovanie starožitností umeleckých diel. Pre sťahovanie starožitností umeleckých diel Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Sťahovanie starožitností umeleckých diel

Sťahovanie starožitností umeleckých diel je vždy veľmi náročná udalosť. Ich historická, spoločenská a hodnotná cena nás zaväzuje k nadmieru opatrnému zaobchádzaniu. Preto venujeme zvýšenú pozornosť pre balenie, počas manipulácii a prevoze predmetov. Sťahovanie musí byť dôsledné ku každému predmetu a tak sa k nemu správame ako ku krehkému krištáľu. Sťahovanie starožitností umeleckých diel je u nás v bezpečí.

Pre sťahovanie starožitností umeleckých diel Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. V nej je započítané: manipulácia, nakládka, vykládka na jedno poschodie (do 18 schodov). Starožitností a umelecké diela sú pri preva autodopravou poistene. Škodu hradí poisťovňa. Samozrejme aj pri prevoze zabezpečíme všetky predmety proti pohybu.

Sťahovanie starožitností umeleckých diel sa začína ich presným popisom. Dopredu musíme vedieť ako sa pripraviť. Teda avoli vhodnú formu balenia do rôznych tkanín či fólií. Následne zabezpečiť do krabíc a bedien. Tak prebehne sťahovanie starožitností umeleckých diel v poriadku.

Kompletný cenník pre sťahovanie starožitností umeleckých diel nájdete v Cenníku – sťahovanie starožitností umeleckých diel. Ďalšie cenníky nájdete v menu, kde sa nachádza kompletný zoznam cenníkov – sťahovanie a služby.

K cene sťahovanie starožitností umeleckých diel je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, sťahovanie starožitností umeleckých diel, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube