BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Sťahovanie trezorov. Sťahovanie trezorov a ťažké bremená premiestňujeme s ľahkosťou. Našou profesionalitou, skúsenosťami je sťahovanie trezorov rutinou.

Sťahovanie trezorov

Sťahovanie trezorov a podobne ťažké bremená s váhou i niekoľko ton premiestňujeme s ľahkosťou pierka. Nepotrebujeme silných chlapov. Našou profesionalitou, skúsenosťami a umom v kombinácii so špecializovaným vybavením je sťahovanie trezorov,  ťažké bremená a čohokoľvek iného ťažkého bezproblémovou rutinou. Napriek tomu dbáme na zvýšenú bezpečnosť pre sťahovanie.

Čo by ste mali vedieť pred tým než sadáte na sťahovanie trezorov. Určite si preverte jeho rozmery či prejde von z miestnosti, prípadne či sa dostane na miesto sťahovania. Pre sťahovanie trezorov je dôležité je poznať aj jeho váhu. Odľahčením váhy si pomôžete demontovaní dverí a poličiek.

Pre sťahovanie trezorov a  ťažké bremená Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. V nej je započítané:  manipulácia, nakládka, vykládka na jedno poschodie (do 18 schodov). Ak by bolo možné použiť výťah, vieme poskytnúť zľavu pri manipulácii. Dôležité je naplánovať si cestu pre manipuláciu tak, aby sa s trezorom dalo prejsť úzkymi prechodmi. Ak sa sťahovanie trezorov nachádza v mieste kde je podlaha, ktorá sa pod váhou trezera môže poškodiť. Je potrebné upozorniť, aby sme ju zabezpečili či už proti prasknutiu, alebo poškrabaniu.

Kompletný cenník pre sťahovanie trezorov a  ťažké bremená nájdete v Cenníku – sťahovanie trezorov. Ďalšie cenníky nájdete v menu, kde sa nachádza kompletný zoznam cenníkov – sťahovanie a služby.

K cene je potrebné pripočítať automobilovú prepravu. Cestnú prepravu pre sťahovanie Vám naceníme podľa výberu vozidla na sťahovanie a vzdialenosti doručenia/odvoz. Približnú vzdialenosť k Vám si môžete preveriť na stránke BLESK-u – Bratislava. Ak Vám nevyhovuje Bratislava, informujte sa aj pre iné mestá ak chcete uskutočniť sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a váhy pre sťahovanie trezorov, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pre väčšie komplexnejšie sťahovanie poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube