BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Naše upratovanie zahŕňa upratovanie domácností, upratovanie firiem, upratovanie prevádzok, upratovanie hál, upratovanie schodísk a chodieb.

Upratovanie

Sťahovanie a doprava Vám spôsobili ďalšie starosti? Sme tu pre Vás aby sme vyriešili vzniknutú situáciu. Sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárie, odpad, likvidácia nábytku to všetko môže po sebe zanechať nečistotu. Sťahovanie do nových priestorov (bytov, kancelárie) môže byť rovnako spojené s neporiadkom a tak Váš sťahovaný nábytok nie je kam uložiť, nastáva upratovanie. Príďte do čistého a o upratovanie sa nestarajte, doprava tak bude efektívne spojená s upratovaním.

Upratovanie bytov a kancelárie s výsledkom, že všetko ostane čisté. Sťahovanie začína.  Upratovanie, ako samostatná služba je so zľavou v podobe – doprava zadarmo. Využite službu aj keď nepotrebujete sťahovanie. Upraceme za Vás.

Naše upratovanie zahŕňa pred aj po sťahovaní upratovanie domácností, firiem a prevádzok, výrobných hál a priemyselných objektov, tepovanie a čistenie kobercov, umývanie okien, schodísk a chodieb. Čistenie zabezpečíme na vašich predmetoch či nábytku, tak si do nových priestoroch neprenesiete špinu a prach. Taktiež vyčistíme priestor, do ktorých sa sťahujete. Nájde si nové a čisté priestory. Pre čistenie obchodných priestorov, alebo priemyselných hál, kde vzniká zvýšené znečistenie podláh, alebo sociálnych zariadení.

Ponúkame dezinfekcia, čistenie spoločných priestorov, dezinfekcia sociálnych zariadení, kancelárskych kuchyniek a pod.. Pri upratovaní kancelárii prebehnú práce ako vysávanie kobercov a podlahy, umývanie a dezinfekcia podlahy, čistenie a ošetrenie nábytku. Podľa dohody a obhliadky sa dohodnú ďalšie práce ako napr. umývanie okien.

Sťahovanie je tak kompletné a vy si užívate nové priestory. Na staré už nemusíte myslieť a majiteľ ich preberie od Vás bez výhrad. Zanechajte dobrý dojem u majiteľov.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

Pri väčšom komplexnejšom využívaní služieb poskytujeme zaujímavé zľavy.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube