BLESK – Sťahovanie, Bratislava

Sťahovanie rýchlo a bezpečne

Zľavy - výhody. Množstevné zľavy - výhody. Balík produktov sťahovanie a služby a ich zľavy a výhody. Facebooku zľavy - výhody pre členov BLESK - Sťahovanie

Zľavy – výhody

Množstevné zľavy – výhody*

Pri objednaní väčšieho množstva služby sťahovanie, doplnkových služieb a produktov pre sťahovanie, Vám vieme poskytnúť zaujímavé množstevné zľavy – výhody. Viac informácii o množstevných zľavách Vám radi poskytneme na požiadanie. V prípade požiadavky pre komplexnejšie sťahovanie väčších objemov, pripravíme ponuku na mieru. Zľavy platia pre všetky sťahovacie služby ako je sťahovanie bytov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie trezorov, sťahovanie klavírov a podobne.

Balík produktov sťahovanie a služby a ich zľavy – výhody*

Pri nákupe balíka sťahovanie a služby, napr. sťahovanie a balenie spolu Vám vieme poskytnúť zaujímavé zľavy a výhody. Tento princíp platí aj pri nákupe akejkoľvek inej kombinácie.

Zľavy – výhody pre študentov, učiteľov, doktorandov…*

Poskytujeme 10% zľavu na sťahovanie a služby pokiaľ ste v spojení so školstvom ako študent, pedagóg, doktorand… Postačí sa preukázať platným dokladom ako je ISIC, ITIC alebo preukaz zamestnanca. Táto zľava sa nesťahuje na služby sťahovanie z/na internát.

Zľavy – výhody pre členov klubu BLESK – Sťahovanie na Facebooku*

Pre našich fanúšikov na Facebooku sme pripravili zaujímavé zľavy na celú našu ponuku vo výške 3% z výšky objednávky. Staňte sa našimi fanúšikmi a získate najčerstvejšie informácie zo sveta BLESK – sťahovanie.

Akcia: pri veľkom pomere vzdialenosti a objemu sťahovania, ponúkame sťahovanie zadarmo.

Hľadáte byty na predaj alebo byty na prenájom? Využite našich partnerov a vyberte z ponuky byty predaj alebo byty prenájom a my zabezpečíme sťahovanie.

* Všetky spomínané zľavy nie je možné navzájom kombinovať.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube